butik sosnowiec

Jak składać spodnie?

Chcesz się zawsze dobrze prezentować? Oszczędź czas i skończ z ciągłym prasowaniem! Wystarczy poznać kilka technik składania ubrań. Właściwe składanie pozwala zwiększyć miejsce w szafie oraz uniknąć nielubianych zagnieceń. Wiele osób ma problem z właściwym przechowywaniem spodni. Jak składać tę część garderoby? Jak cieszyć się niewymiętymi spodniami nawet w podróży?

Jak składać spodnie metodą KonMari?

Ubrań nigdy za dużo. To powiedzenie świetnie sprawdza się podczas zakupów. Kiedy masz jednak zmieścić kolejną parę spodni do szuflady może już nie być tak różowo. Istnieje sprawdzony sposób, jak składać spodnie i zyskać dodatkowe miejsce.

Składasz spodnie tylko na pół? W ten sposób do szuflady wejdzie ci tylko kilka par. Chcesz zmieścić w jednym miejscu prawie wszystkie pary spodni jakie posiadasz? Spróbuj składać je Metodą KonMari. Jest to sposób, organizowania przestrzeni w szafie, który propaguje Marie Kondo. Autorka poradników i programów, o japońskiej sztuce porządkowania. Najpierw przyłóż nogawki do siebie. Potem zagnij je w kierunku paska, następnie złóż całość jeszcze raz. Liczba złożeń zależy od długości spodni. W metodzie KonMari wszystkie ubrania przechowywane są w szafach i szufladach pionowo, co pozwala maksymalnie wykorzystać ich metraż.

Jak składać spodnie do walizki?

Wakacje, czy służbowy wyjazd wiążą się z pakowaniem ubrań do walizki. Niestety torby podróżne to ograniczona przestrzeń, a oprócz garderoby musisz też zabrać kosmetyki, ładowarkę, czy inne niezbędne podczas wyjazdu rzeczy. Jak składać spodnie do walizki, żeby zajmowały mało miejsca? Przyłóż nogawki do siebie, a następnie zroluj spodnie od nogawek do pasa. Taki niewielki rulonik zajmuje mało miejsca. Martwisz się, że zrolowane spodnie się pomną? Istnieje takie ryzyko. Większość hoteli czy gospodarstw agroturystycznych oferuje swoim gościom żelazko i deskę do prasowania. Możesz też spróbować powiesić spodnie w łazience i wziąć gorącą kąpiel, para, która w ten sposób zostanie wytworzona powinna rozprostować ewentualne zagniecenia.

Jak składać eleganckie spodnie?

Eleganckie ubrania zawsze muszą prezentować się wspaniale. Nieodpowiednie przechowywanie spodni to brzydkie zagniecenia i konieczność ponownego sięgnięcia po żelazko. Jak składać eleganckie spodnie, by zawsze wyglądały tak jak tuż po prasowaniu? Złóż spodnie tak, aby jedna nogawka leżała na drugiej. Wygładź ręką materiał. Zagnij spodnie tak, żeby nogawki zetknęły się z pasem, a w razie potrzeby złóż je jeszcze raz na pół.

sklep odzieżowy sosnowiec do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl